Prace remontowe - AKTUALIZACJA!

02/10/2020
Remont-dachu.jpg

Pragniemy poinformować, iż rozpoczął się kolejny etap prac remontowych przy naszej świątyni parafialnej. Do końca tego roku zostanie wykonane zadanie zatytułowane: „Remont pokrycia dachowego wieży Katedry pw. św. Jakuba w Olsztynie”.

Na ten cel pozyskaliśmy dotację od Wojewody Warmińsko-Mazurskiego w wysokości 100 000 zł. Resztę zobowiązań finansowych pokryje parafia z dobrowolnych ofiar wiernych.

WAŻNE INFORMACJE

PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK

W ciągu tygodnia do katedry można wejść tylko wejściem od ul. św. Barbary (wejście główne oraz od strony plebanii są zamknięte). Część placu kościelnego jest wyłączona z ruchu.

SOBOTA-NIEDZIELA

Do katedry można wejść wejściem głównym oraz od ul. św. Barbary. Plac kościelny jest częściowo zamknięty!

KANCELARIA PARAFIALNA

Do kancelarii parafialnej można dojść jedynie od strony murów miejskich - niemożliwe jest przejście od schodów przy ul. Staszica!

PARKING

Część placu jest otwarta i istnieje szansa zaparkowania auta, jednakże ilość miejsc parkingowych jest znacząco ograniczona! Prosimy wziąć to pod uwagę przyjeżdżając na Mszę czy nabożeństwo.

Z racji na prace remontowe jest otwarte podwórze przy Centrum św. Jakuba. Ponadto swoje auto można zaparkować na parkingu przy ul. Mochnackiego oraz za Wydziałem Sztuki UWM.

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Kochani!
Prosimy o wyrozumiałość, cierpliwość i zachowanie ostrożności. Również bardzo serdecznie prosimy o stosowanie się do umieszczonych informacji, a zwłaszcza prosimy NIE WCHODZIĆ na teren odgrodzony barierkami (istnieje zagrożenie życia).

Prosimy także o modlitwę w intencji podjętych prac remontowych.

Facebook

Zapraszamy do odwiedzania naszego profilu na Facebook'u.

Link:
facebook.com/katedra.olsztyn

Msze Święte

Niedziele i święta:

6:00, 7:00, 8:00, 9:00, 10:00,
11:00 (suma),
12:30 (rodzinna),
13:30,
19:00 (akademicka),
21:00 (w lipcu i sierpniu)

 Dni powszednie:

 6:00, 7:00, 8:00, 12:00, 19:00